بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان در محکومیت اقدام وحشیانه داعش و حمایت از شهید سربریده محسن حججی

سازمان بسیج حقوق دانان استان قزوین در محکومیت اقدام وحشیانه داعش و حمایت از شهید سربریده محسن حججی بیانیه ای صادر کرد.

 

سازمان بسیج حقوق دانان استان قزوین در  محکومیت اقدام وحشیانه داعش و حمایت از  شهید سربریده محسن حججی بیانیه ای صادر کرد.

عجیب است که در قرن ۲۱ مدعیان دروغین حقوق بشر که دم از انسانیت میزنند در برابر ناقضان حقوق بشر نه تنها سکوت میکنند بلکه در مواقع حساس به کمکشان میشتابند و تکفیری ها را از مخمصه و محاصره رزمندگان اسلام نجات میدهند .

اما فریاد اعلامیه جهانی حقوق بشرشان زمانی گوش ها را کر میکند که منافع شان در خطر باشد و مواضع تکفیری ها در آستانه محاصره یا نابودی باشند و یا  یک جاسوس یا منافق یا فتنه گری در ایران شناسایی و دستگیر می شود.

ای مدعیان حقوق بشر در ماده ۵ اعلامیه جهانی حقوق بشر تامل  و چشم هایتان را باز کنید . یقین داشته باشید که خفتن های صوری شما در تاریخ ثبت خواهد شد.

مطابق ماده ۵: احدی را نمی توان تحت شکنجه یا مجازات یا رفتاری قرار داد که ظالمانه و یا برخلاف انسانیت و شؤون بشری یا موهن باشد.

سوال اینجاست که آیا شکنجه وحشیانه محسن شهید و بریدن سر این شهید عزیز خلاف ماده ۵ اعلامیه جهانی نیست. که شما فقط نظاره گر هستید و صم و بکم شده اید.

ای مدعیان حقوق بشر کمی بیش تر در بیانیه جهانی تان که شامل ۳۰ ماده است تامل نمایید . در بیانیه ۳۰ ماده ای شما بالغ بر ۳۸ مرتبه از کلمه حق استفاده شده است . اما دریغ از اینکه بفهمید حق چیست و ناحق کدام است.

آیا دفاع از حق این است که جوانی  اسیر و شکنجه شود و شما سکوت نمایید.

آیا دفاع از حق این است که سر آن اسیر عزیز بریده شود و با آن عکس یادگاری بگیرند و شما نظاره گر باشید و در جلسات بزم شراب تان  قهقه های مستانه بزنید.

این ها را نگفتیم که گمان برید انتظار حمایت از شما را داریم ، نه انتظار ما انتظار فرج است ، راه ما راه حسین ع است و مقصدمان قدس شریف ، و رهروان حسین ع را با یزیدیان کاری نیست .

اماگفتیم که بدانید که میدانیم اعلامیه جهانی حقوق بشرتان یک اعلامیه ساختگی آمریکا و غرب است که صرفا برای سیاه نمایی و تامین منافع خودتان تدوین شده است و لاغیر .

 

در پایان این اقدام وحشیانه و ددمنشانه یزیدیان زمان را محکوم نموده و شهادت حسین گونه محسن عزیز را به خانواده آن شهید عزیز تبریک عرض مینماییم.

 

            والسلام علی من اتبع الهدی

سازمان بسیج حقوق دانان استان قزوین

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.