بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین به مناسبت هفته بسیج

بسیج آن شجره طیبه ایست که هرروز بر شکوه و بالندگی جان افزوده می گردد و می بایست راز حیات و بالندگی آن را در اخلاص در باور و عمل به آرمان های انقلاب اسلامی جست.

بسم اللّه الرحمن الرحیم

بسیج لشکر مخلص خداست.  امام خمینی (ره)

بسیجی یعنی علی که تمام وجودش وقف اسلام بود. (امام خامنه ای مدظله العالی)

بسیج آن شجره طیبه ایست که هرروز بر شکوه و بالندگی جان افزوده می گردد و می بایست راز حیات و بالندگی آن را در اخلاص در باور و عمل به آرمان های انقلاب اسلامی جست.

ابتکار تشکیل بسیج مستضعفان از سوی امام  برگرفته از عمق تفکر راهبردی ایشان است که سرمایه ای عظیم برای حفظ و نشر انقلاب اسلامی در سراسر جهان است.

بسیج همواره همراه و‌ پشتیبان انقلاب بوده و به آن افتخار می کند. یکبار با حضور در جبهه ی جنگ سخت در مقابل دشمنان خارجی و در دفاع مقدس و پس از آن در جبهه سازندگی و آبادانی و رفع محرومیت و فقر در کشور.نیروی بسیجی خوب می داند که برای حفظ نظام و آرمان های آن باید همیشه در صحنه باقی بماند چرا که استراتژی دشمنان از جنگ سخت به جنگ نرم تغییر یافته که در آن هدف دشمنان تسخیر قلب ها و ذهن های جوانان این مرز‌ و بوم می باشد.

بنابراین هم کلام با رهبر معظم انقلاب پس از برجام از نفوذ و نفوذی بیزاری جسته و تمامی حفره های نفوذ دشمنان را با چراغ بصیرت خویش تحت نظاره ی تیز بین خویش قرار می دهد. بسیج یک تفکر زلال و پاکی است که مثل همیشه می خواهد پیشتاز عرصه ها باشد.

دشمنان این انقلاب و در رأس آنها شیطان بزرگ،آمریکا و سگ نگهبانش رژیم صهیونیستی و شجره ملعونه آل سعود بدانند که به فضل الهی انقلاب از مرز صدور گذشته است و اینک این تفکر بسیجی را در شکل گیری حشد الشعبی در عراق و نیروهای مردمی در سوریه و تیپ فاطمیون افغان ها و تیپ زینبیون  می توان به وضوح مشاهده نمود که تمامی محاسبات شیاطین غربی و تکفیری ها و وهابیت در نابودی اسلام ناب محمدی (ص) را به یاس و‌دلسردی تبدیل نموده است.

بسیج به پشتوانه تجارب ارزشمند و سرنوشت ساز خود در عرصه‌های مختلف و نیز اتصال به اقیانوس بیکرانه ملت ایران با تبعیت از فرامین و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) همچنان هوشمندانه در صحنه‌های مقابله با تهدیدات متنوع دشمن و مجاهدت در راه پیشرفت، سربلندی و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در بین آزادیخواهان و مستضعفان جهان در زمینه‌های مختلف مهیا و آماده است.

آنان که آرزوی نابودی اسلام را در سر می پرورانند بدانند که ما تا نابودی اسرائیل و تا آن زمان که حق را در سراسر جهان بر باطل پیروز گردانیم از پای نخواهیم نشست.

سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین

و من ا... توفیق

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.