دیداراعضاء مربیان و اساتید سازمان بسیج حقوقدانان استان با مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج)

به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه دیدار و نشست صمیمی مربیان،رابط نمایندگی و شورای سازمان با مسئول محترم نمایندگی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه دیدار و نشست صمیمی مربیان،رابط نمایندگی و شورای سازمان با مسئول محترم نمایندگی استان برگزار شد.

دراین دیدار ابتدا برادر قلی پور مسئول سازمان ضمن تبریک ، خلاصه ای از فعالیت سازمان در سال ۹۶ و همچنین اهداف و برنامه های پیش بینی شده در سال ۹۷ را بیان و از مسئول نمایندگی در جهت ارتقاء بصیرت معنوی و سیاسی بسیجیان درخواست مساعدت نمود.

درادامه اعضاء محترم به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات پرداختند.در پایان مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) ضمن خیر مقدم و تشکر با اشاره به شعار سال و حمایت از فرمایشات آقا فرمود : اجرا،تحقق و تأمل در قانون اساسی در راستای حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از اصول اساسی است که متولی،ناظر و مجری آن قوه قضائیه و در اصل شماها هستید که بایستی رفتار مسئولین و مجریان دولتی را نظارت کنید و ضمن کمک به آن ها در جاهای بن بست به آن ها مشاوره و در نهایت مطالبه گر باشید.هویدا ۱۳ سال نخست وزیر بودحتی یک بار هم قانون را نخوانده بود الان هم بعضی از مسئولین ما با قانون بیگانه اند یا نمی دانند یا بی تفاوت اند .چه کسی باید مطالبه گر باشد.آقا فرمودند " معنای انقلابی گری و انتظار بن بست شکنی است. " شما بایستی پیشگام و خط شکن باشید.در حلقه های صالحین و علمی معرفتی روی این مطالبه گری کار کنید.

درپایان ایشان معیشت و اقتصاد را خیلی مهم دانستند  و اینکه آقا سال هاست شعار سال را اقتصاد می گذارند دلیل دارد و لازمه رسیدن به استقلال(فصل ۴ قانون اساسی)همین رسیدن به اقتصاد پویاست که به دنبال آن آزادی واقعی نیز تضمین می شود.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.