نشست اخلاقی بصیرتی سازمان بسیج حقوقدانان

نشست اخلاقی بصیرتی با حضور حجت الاسلام والمسلمین کثیرلویی رئیس هیأت اندیشه ورز کانون بسیج حقوقدانان شهرستان قزوین و حجت الاسلام والمسلمین معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین و جمعی از قضات،وکلا و حقوقدانان بسیجی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین :

این نشست با حضور حجت الاسلام والمسلمین کثیرلویی رئیس هیأت اندیشه ورز کانون بسیج حقوقدانان شهرستان قزوین و حجت الاسلام والمسلمین معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین و جمعی از قضات،وکلا و حقوقدانان بسیجی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین معبودی در این نشست صیانت سلامت اداری و احقاق حقوق افراد محق و همچنین احیای حقوق عامه را از جمله وظایف دستگاه قضا دانسته و اینکه در این خصوص به شدت مورد هجمه دشمنان واقع شده اند را بیانگر تاثیر گذار بودن این قوه دانست.

ایشان بیان نمودند که به حول و قوه الهی درخت انقلاب اسلامی هرروز تنومندتر می شود. همچنین از بد عهدی آمریکا مطالبی را بیان کردند و اینکه مسئولین امر در نظام به فرآمین ولی امر مسلمین که همچون چراغ روشنی در تاریکی هاست گوش فرا داده و به وعده های پوشالی آمریکا و ایادی او اعتماد نکنند و اگر بناست اعتماد نمایند حتماً تضمین لازم را از آنها اخذ نمایند و به هیچ وجه به اروپاییان اعتماد نکنند. در ادامه ایشان بیان برخی از ویژگی های انقلاب اسلامی پرداختند.

از جمله وظایف رابط نمایندگی را تعمیق معنویت ، بصیرت دهی و صیانت فکری و اخلاقی مجموعه حقوقدانان برشمردند.

در این نشست حجت الاسلام حبیبی بعنوان رابط نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج حقوقدانان معرفی گردیدند.

حجت الاسلام کثیرلویی رئیس دادگستری شهرستان قزوین نیز به بیان مطالبی از اقدامات انجام شده در حیطه دادگستری شهرستان قزوین که در راستای تسهیل امور مراجعه کنندگان بود پرداختند.

در ادامه کریم قلی پور مسئول سازمان بسیج حقوقدانان مطالبی در خصوص آموزش همگانی حقوق  و نیز مشاوره حقوقی در مساجد و برنامه های سال جاری بیان کردند و همچنین مقرر شد جلسه ای تشکیل و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی استان با حضور مسئولین و هیأت اندیشه ورز بسیج حقوقدانان به برخی از سوالات در خصوص برجام پاسخ دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.