برگزاری دوره مقدماتی تربیت و توانمندسازی حقوقدان تراز انقلاب اسلامی

در راستای تربیت و توانمند سازی حقوقدان بسیجی تراز انقلاب اسلامی یک دوره سه روزه با حضور حقوقدانان بسیجی استان قزوین و حضور اساتید بر جسته از امروز به مدت سه روز در سپاه حضرت صاحب الامر (عج) استان قزوین در حال برگزاری می باشد.

در این دوره که امروز از ساعت ۸ صبح مراسم افتتاحیه آن با حضور رئیس کل محترم دادگستری استان و جانشین محترم و معاون محترم هماهنگ کننده سپاه حضرت صاحب الامر(عج) استان برگزار گردید به عنوان اولین کلاس این دوره، منابع حقوق اسلام توسط حجت الاسلام قدرتی رئیس کل محترم دادگستری استان  برای جمع حاضر بیان شد.

از جمله کلاس های این دوره ی سه روزه  می توان مکاتب حقوق طبیعی و حقوق اسلامی، رابطه حقوق و دین، نظام حقوق اسلام و ویژگی های آن، ولایت فقیه، مشروعیت حکومت در فقه سیاسی اسلام و نیز نشست بصیرتی توسط اساتید محترمی همچون حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی دادستان محترم شهرستان قزوین، حجت الاسلام کرمی، امیر جلالی، ،فیض الهی، معاونین محترم رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی انقلاب شهرستان قزوین و همچنین حجت السلام تقی خانی و استاد شکوه فر را نام برد.

در روز پایانی (چهارشنبه)پس از برگزاری آزمون به حاضرین  گواهی حضور و از حاضرین در این مرحله ۸ نفر به عنوان برگزیدگان جهت طی نمودن دوره تکمیلی به تهران معرفی خواهند می شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.